Wkrótce nowa płyta Whitney Houston

Wszędzie mówi się o tym, że Whitney Houston postanowiła wziąć się w końcu w garść, porzucić na zawsze narkotyki, alkohol i to wszystko, w czym w ostatnich latach jej życia tkwiła i w wielkim stylu powrócić na scenę. Wszyscy na to z niecierpliwością czekali, szczególnie jej wierni fani. Jednak to, czy płyta piosenkarki ukaże się w najbliższym czasie, stoi pod ogromnym znakiem zapytania.

oda rzuca rękawicę Edycie Górniak Dda rzuca rękawicę Edycie Górniak Doa rzuca rękawicę Edycie Górniak Dod rzuca rękawicę Edycie Górniak Dodarzuca rękawicę Edycie Górniak

Whitney nagrała co prawda osiem utworów, ale po tym, kiedy poproszono Ne-Yo, który napisał dla Beyonce piosenkę „Irreplaceable” o opinię, ten od razu się skrzywił. Jego zdanie na ten temat jest jednoznaczne: Whitney koniecznie chce w swoich piosenkach pokazać, że wiele przeszła, a teraz powraca do normalności i wszyscy mają jej współczuć.

Ne-Yo pragnie bowiem ułożyć nowe piosenki dla tej jednej z najlepszych wokalistek wszech czasów tak, aby mówiły one o życiu codziennym, o problemach, które dotyczą każdego, a nie same tego typu „smęty”. Dopiero wtedy, według niego, mogą stać się one przebojem. Ale co z tego wyniknie? Przekonamy się już niedługo.
Marta Akuszewska

Authors
Tags , , , ,

Related posts

Top