Pearl Jam i Linkin Park w Chorzowie

Grupa Pearl Jam wyrusza w czerwcu w trasę koncertową. Zespół da w jednym tylko miesiącu aż 13 koncertów. Trasa rozpocznie się 8 czerwca w Lizbonie, a zakończy 29 w Belgii. Chłopcy przyjadą tylko na jeden koncert do Europy środkowo – wschodniej i wybrali właśnie Polskę. Zagrają 13 czerwca (środa) na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

earl Jam i Linkin Park w Chorzowie Parl Jam i Linkin Park w Chorzowie Perl Jam i Linkin Park w Chorzowie Peal Jam i Linkin Park w Chorzowie Pear Jam i Linkin Park w Chorzowie PearlJam i Linkin Park w Chorzowie Pearl am i Linkin Park w Chorzowie

Eddie Vedder i czwórka jego kompanów promować będą ostatni krążek, zatytułowany po prostu “Pearl Jam”. Tytuł płyty sugeruje odsłonięcie targających członkami grupy uczuć. Takie też było założenie. Jak przyznał sam Eddie Vedder utwory na niej są odpowiedzią na to, co dzieje się w Ameryce. – To nie czas na skrytość – tłumaczył na antenie radia wokalista. – Dzisiejsze czasy zdominowane są przez gniew i frustrację.

Nie chcieliśmy pogłębiać tych negatywnych emocji, ale musieliśmy jakoś zareagować. Na żywo tej reakcji posłuchać będzie można 13 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Wejście od godziny 15.00. Trzeba się tylko spieszyć z kupnem biletów. Jak donosi strona fun clubu zespołu, najbardziej prestiżowe bilety (po 400 zł), na miejsca siedzące na wprost sceny są już wyprzedane. Można jeszcze próbować je dostać u promotora Live Nation. Zajmująca się sprzedażą biletów w Polsce firma TicketPro vipowskich wejściówek już nie ma. Pozostałe (w cenie:165 zł i 110 zł ) nadal można kupić w jednym ze sklepów sieci lub na jej stronie internetowej.

Szczegółów koncertu jeszcze nie ma, pewne jest jednak, że w cenie biletu jest występ kapeli Linkin Park. Można byłoby ich nazwać suportem, gdyby nie rzesza fanów i uznanie, jakie Linkin Park sobie już zdobyło. Jest to więc raczej forma dwóch koncertów w jednym. Linkin Park podczas czerwcowego występu będzie promować krążek, nad którym właśnie pracuje, a który nazwy jeszcze nie otrzymał.

Prócz Linkin Park przewidywany jest jeszcze jeden zespół poprzedzający występ gwiazd, ale nie wiadomo jeszcze nic więcej w tej sprawie. Jedynie tyle, że najprawdopodobniej będzie to zespół polski. Na koniec warto przypomnieć, że Pearl Jam przyjechali do Polski do tej pory tylko dwa razy. W 1996 roku (Warszawa) oraz w 2000 r. (Katowice). Więcej informacji na stronie fun clubu: www.pearljam.pl.
am

Authors
Tags , , ,

Related posts

Top