Muzyka na codzień

Lubisz słuchać naprawdę dobrej muzyki? Tylko jaka to muzyka? Lubisz rocka a może klasykę? Jesteś fanem muzyki pop a może dance?

Jeżeli lubisz tylko dany gatunek muzyki i nie mają szans u Ciebie inne jej rodzaje, słuchanie radia ie zawsze jest dobrym pomysłem, poza radiem, w którym dominuje tylko ten jeden, ulubiony gatunek muzyki.

cdplayer-350.jpg

Co wtedy możesz robić? Skąd brać muzykę? Może kolekcjonujesz płyty, może kupujesz je lub wymieniasz się nimi ze znajomymi? A może przegrywasz z radia Twoje ulubione kawałki, choć w dobie Internetu, jest to coraz mniej popularne.

Jeżeli lubisz słuchać muzyki przez cały czas, zabieraj ze sobą odtwarzacz i słuchawki do autobusu, tramwaju czy samochodu. Tylko pamiętaj, że musisz być bardziej ostrożny, ponieważ wtedy nie słyszysz nadjeżdżających samochodów.

Niektórzy słuchają muzyki na ścieżce rowerowej, jednak ja odradzam, zwłaszcza wtedy, kiedy jest wielu rowerzystów. Jeżeli ścieżka jest pusta, można sobie na to pozwolić. W przeciwnym razie może być to bardzo niebezpieczne, ponieważ nie słyszysz, ze nadjeżdża rower, a nawet nie reagujesz na dzwonek, i wypadek z Twojej winy gotowy.

Authors

Related posts

Top