Impreza w Zapiecku

Wszystkim Zainteresowanym przypominamy, że dzisiaj (środa, 24 wrzesień)
o godz. 21:00 w Zapiecku odbędzie się koncert/impreza:

ŚPIEWANKI czyli spotkania z piosenką turystyczną
– Turystyczny klimat, zapach ogniska, wspomnienia z wakacji – bez sceny, przy wspólnym stole, niezależnie od umiejętności i doświadczenia. Każdy może uczestniczyć we wspólnym śpiewaniu.W życzliwej, przyjacielskiej atmosferze, z udziałem weteranów piosenki turystycznej: Marka Górskiego, Maćka Kraszewskiego, Ryśka Włastowskiego, i innych, często niespodziewanych gości. Taki wieczór wskrzesi wspomnienia i przybliży wakacyjne klimaty. Spróbuj zaśpiewać piosenkę, której Oni nie znają!!! Wstęp wolny.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Zapraszamy także na najbliższe imprezy:

piątek, 26 wrzesień, godz. 20:00 – BANDAŻELASTYCZNY
Grupę Bandaż elastyczny tworzą znani łódzcy muzycy: Piotr “Chypis” Pachulski (Normalsi), Kuba “Qbek” Weigel (Qbek Band), Bartek Grzanek (Tosteer) i Marcin “Goja” Gojawiczyński (ex Colorado). Chłopaki grają klasykę polskiego rocka, zachodni blues i rock and roll – gwarantowana niezła zabawa!
Koncert bedzie transmitowany na zywo w Radiu Zapiecek na kanale LIVE (http://live.zapiecek.art.pl)

sobota, 27 wrzesień, godz. 21:00 – SŁODKI CAŁUS OD BUBY
Kapela, która startując w tradycji piosenki turystycznej potrafiła zmienić jej wizerunek. Teraz trzymają się mocno poetycznych, wrażliwych tekstów, ale nie stronią też od sięgania po klasyczne klimaty rockowe, bluesowe, czy nawet własno – balladowe. Zestaw wspaniałych muzyków i dwaj (sic!) charyzmatyczni liderzy (K. Jurkiewicz, M. Kamper) gwarantują ciepło-słodko ale i kwaśno-uroczy wieczór.
Koncert bedzie transmitowany na zywo w Radiu Zapiecek na kanale LIVE (http://live.zapiecek.art.pl)

sobota, 4 październik, godz. 21:00 – ZAKAZ WYPRZEDZANIA i gościnnie “KMT TUREK”
Luz, zabawa, jamajka, elementy rocka, ale głównie spontaniczność i znakomity kontakt z publicznością! Zakaz Wyprzedzania to łódzka kapela (związana z Zapieckiem od samych jego początków), która od lat bawi i wzrusza. Każdy koncert to niezapomniane przeżycie i godnie wykorzystany czas. Gościnnie wraz z Zakazami wystąpią ich przyjaciele : Zespół KMT TUREK – to grupa wykonująca piosenkę turystyczną i poezję śpiewaną. Brali udział w wielu przeglądach i festiwalach związanych z tym nurtem muzycznym, powoli zdobywając uznanie w oczach widowni i jury. Ciekawostka 🙂 – w 2006 r. zespół KMT zwyciężył w 9 festiwalach (wszystkich na które pojechał), a także uzyskał nominację do największego festiwalu piosenki studenckiej w Krakowie.
Koncert bedzie transmitowany na zywo w Radiu Zapiecek na kanale LIVE (http://live.zapiecek.art.pl)

hastagi na stronie:

#śląskie szlagiery x

Authors

Related posts

Top