Gazeta.pl patronem “MTV Unplugged”

Portal Gazeta.pl objął patronatem medialnym koncert “MTV Unplugged”. Nagrywany z użyciem niemal wyłącznie instrumentów akustycznych koncert to pierwsze tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej.

gitarra-400.jpg

Gwiazdą koncertu, który odbył się 30 listopada br. w Łodzi, była Kayah oraz zaproszeni przez nią goście, wśród których znalazła się Anna Maria Jopek oraz pochodzący z Nowego Jorku Chesney Snow, jeden z najlepszych beatboxerów na świecie. Kayah wykonała 16 utworów w zupełnie nowych aranżacjach. Już jutro, 1 grudnia w portalu Gazeta.pl dostępne będą materiały z koncertu, a w śród nich ekskluzywny wywiad z Kayah przeprowadzony przez zespół reporterski portalu, fragmenty koncertu oraz bogata galeria zdjęć. Premiera koncertu w MTV zaplanowana jest na 21 grudnia br. na godz. 21:00.

Koncerty “MTV Unplugged” (w dosłownym tłumaczeniu ” MTV bez prądu”) nagrywane są z użyciem instrumentów akustycznych i wymagają od muzyków przygotowania zupełnie nowych aranżacji swoich utworów. W podobnym przedsięwzięciu brała udział m. in. Alanis Morissette czy Eric Clapton, a ostatnio Alicia Keys.

hastagi na stronie:

#niemiecka muzyka

Authors

Related posts

Top