Grupa IQS nagrała świąteczną płytę z kolędami

Płyta z bożonarodzeniowymi kolędami to kolejny innowacyjny pomysł Grupy IQS, choć tym razem niebadawczy. Nietypowy projekt powstał przy współpracy z zespołem Pawła Kolendy – szefem zespołu badań ilościowych.

„Chcielibyśmy, aby nasi klienci postrzegali nas nie tylko jako solidnych partnerów biznesowych, ale także jako otwartych, kreatywnych ludzi z pasją. Mamy nadzieję, że nasza płyta będzie miłą świąteczną niespodzianką i kolejnym dowodem na to, że w swoich działaniach kierujemy się zasadą „imagination applied” – mówi Alina Lempa, Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu Grupy IQS.

Na płycie znalazło się pięć utworów, między innymi „Cicha noc”, „Gdy się Chrystus rodzi” oraz „Gdy śliczna panna”. Całość nagrana jest w klimatycznym nastroju, przy oryginalnym akompaniamencie w wykonaniu Pawła Kolendy z Grupy IQS, Grzegorza Grzyba, perkusisty znanego ze współpracy z wieloma polskimi muzykami jazzowymi oraz Sebastiana Wojnowskiego, basisty związanego z polską sceną rockową od ponad 16 lat. Gościnnie na instrumentach klawiszowych zagrał Jan Smoczyński – pianista, kompozytor oraz producent muzyczny.

Dodatkowo do świątecznej płyty dodano specjalne życzenia malowane piaskiem w wykonaniu artystki Ilany Yahav. Jej poprzedni show malowania nowej filozofii firmy na tegorocznym Kongresie Badaczy Rynku i Opinii, gdzie Grupa IQS była Sponsorem Głównym, wywołał ogromne wrażenie i wiele pozytywnych reakcji. Film z życzeniami dostępny jest także na stronie www.iqs-quant.com.pl.

Płyta „Kolędy Kolendy” trafi do kluczowych klientów Grupy IQS. Pozostałych zainteresowanych prosimy o kontakt z Działem PR i Marketingu.

Authors
Top